NOVINKY V SEKCI PRO NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ

Ve spolupráci s dream.jobs jsme vytvořili unikátní pracovní portál, který usnadňuje práci všem HR pracovníkům věnujícím se náboru nových zaměstnanců. Jak si v něm najít práci nebo nové kolegy, či jak v něm inzerovat vám spolu s Milanem Mahovským, CEO dream.jobs poradíme v tomto příspěvku.

Máte na výběr ze dvou možností:

Hledám práci v HR

Pojďme se na možnosti portálu podívat nejprve z pohledu kandidáta. Jsem např. HR manažer ve středně velké firmě a hledám novou pracovní příležitost.
Navštívím webové stránky SPČR, sekci Práce v HR  SPČR | Vykročte vstříc lepší kariéře (svazpersonalistu.cz) a zobrazí se mi 33 pracovních nabídek práce v HR. Mohu využít klasické filtry na lokalitu, úvazek a obdobně nebo mohu vložit své CV a zobrazí se mi HR pozice seřazené podle míry shody s mým CV.
Pak už mi zbývá jen aplikovat na pozici/pozice, které nejvíce vyhovují mým představám a očekáváním. Obdržíte okamžitě emailové potvrzení o odeslání vašeho CV a můžete se těšit na odpovědi od potenciálních zaměstnavatelů.

Hledám zaměstnance
Inzerce na Portále SPČR je bezplatná. A pokud jste v roli náboráře a hledáte zaměstnance pro vaši firmu, tak doporučujeme navštívit stránky a zde Inzerovat napřímo nebo Inzerovat z vašeho ATS.
Po zadání vašeho inzerátu pracovní pozice se inzerát automaticky zobrazí v celé Síti 10 pracovních portálů dream.jobs, jehož je Svaz personalistů součástí a která se neustále rozrůstá.  Dosah vašeho inzerátu je více než 3 miliony uživatelů.
Inzerce je tedy zdarma a platíte pouze za získané kandidáty, kteří odpoví na vaši inzerci.  Protože jsou inzeráty řazeny kandidátům podle shody s jejich CV, můžete pak očekávat kandidáty s vyšší mírou relevance než u jiných portálů.

Vyzkoušejte SPČR portál https://dreamjobs.svazpersonalistu.cz/zde: a těšte se na nové pracovní příležitosti či nové kandidáty!

Aktuálně můžete také vyzkoušet zcela bezplatně další možnosti:

1. CV a inzerce zdarma do konce července 2024 z portálu praca.pravda.sk, který je součástí pravda.sk (tedy pro Slovensko). 2. Bezplatný audit kariérních stránek, o který si lze napsat na hello@dream.jobs.

Please prove you are human by selecting the cup.